O Wimdu. Vše, co o nás potřebujete vědět

Potkejte se s našim týmem a získejte více informací o naší činnosti.

Aboutus polaroids
 • "Každý může pronajmout turistům nevyužitý pokoj ve svém bytě a přivydělat si tak na své vlastní cesty."
  — The Telegraph, 28.12.2011
 • "Společnost Wimdu není žádný jednorázový projekt. V červnu obdržela od klíčových investorů 90 milionů dolarů pro svůj další rozvoj."
  — The Economist, 6.8.2011
 • "Alternativa k hotelovému ubytování... Wimdu, společnost založená v Berlíně, je online platforma, která Vám zůstane na očích."
  — New York Post, 26.9.2011
Navštivte naši stránku tiskových zpráv

Společnost

Společnost Wimdu, založená v březnu 2011 v německém Berlíně, představuje rozmanitý tým vysoce kvalifikovaných a nadšených lidí, kteří se společně podílejí na tom, aby se soukromé domácí pronájmy staly uživatelsky nenáročnou globální normou. Spojováním hostů a hostitelů po celém světě chce Wimdu zajistit, aby byly kvalitní zážitky z cestování lépe dostupné pro každého.

To však není vše. S Wimdu se můžete stát hostiteli i Vy. Začněte pronajímat Váš apartmán a poskytujte ubytování těm, kteří hledají jiné řešení, než je přespání v hotelu. Začít můžete ihned a zdarma. Pomáhejte jiným objevovat svět a vydělávejte přitom peníze.

Základní informace

Založeno:
Březen 2011
Sídlo:
Berlín, Německo
 • > 15 jazyků
 • > 150 zemí
 • > 150 zaměstnanců
 • > 350 000 nemovitostí
 • Přes 2,5 milionu zaregistrovaných uživatelů
 • Vitals Financing

Reference

Wimdu spojuje hostitele a turisty z celého světa

Avatar 1
Ahman

Jason a Sarah jsou skvělí lidé a bylo vážně skvělé se s nimi setkat. Strávili jsme mnoho hodin povídáním o různých věcech. Byli navíc velmi zodpovědní a apartmán, který jsme jim pronajali, udržovali v čistotě. Ihned bychom jim poskytli ubytování znova. Doufáme, že se vám daří dobře! A & B

Avatar 2
Jason & Sarah

Druhou část naší svatební cesty chceme více strávit cestováním po Evropě. Abychom se dostali do většího kontaktu s okolím a abychom potkali zajímavé lidi, rezervujeme si ubytování výhradně na Wimdu. Zkušenosti máme skvělé. Ahman a Bruce byli velmi přátelští a pohostinní a jejich dům je nádherný. Velká škoda, že jsem mohli zůstat pouze na tři dny.

Avatar 3
Anna

Když jsme v našem domě přivítali Nicole a její dceru Annu, připadalo mi, jako bych se setkal s mými přáteli z vysoké školy. Strávili jsme spolu skutečně pár pěkných dní. Nicole a Anna jsou navíc velmi milé a pohodové s úžasnou povahou. Všem hostitelům je vřele doporučujeme. Doufáme, že se Vám daří dobře a že se někdy v budoucnu zase uvidíme. Jordy a Anna, Barcelona :)

Avatar 4
Nicole

Oba naši hostitelé byli velmi milí a náš pobyt nám velmi zpříjemnili. Být s dcerou v úplně cizím městě není nejjednodušší, ale Anna s Jordym nás ve svém domě přivítali, jako kdybychom byli jejich příbuzní. Návštěvu Barcelony jsme si skutečně užívaly. Navštívily jsme historické centrum Barcelony, koupali se v moři atd. Co náš pobyt ale skutečně zpříjemnilo, byli naší výborní hostitelé Anna a Jordy. Nicole